PRODLUŽOVÁNÍ a ZAHUŠŤĚNÍ VLASŮ 

5* PRAVÉ LUXUSNÍ vlasy od AFRODITI a kvalitní italský keratin So-cap

 V případě zájmu, zavolejte. Vlasy objednávám až po dohodě a záloze ve výši 50% z uvedené ceny, záloha bude odečtena od ceny za prodloužení. Po objednávce vybraného typu vlasů je čekací doba 2-4 dní, než vlasy dorazí. Zaplacením zálohy se stane objednávka závazná a proto je záloha nevratná.

 

Pracuji s vlasy kazašskými, řeckými, brazilskými, z Kypru, stř. Evropy.

 FOTO VIZ. FOTOGALERIE.


Keratin je bílkovina, kterou obsahují naše vlasy a nehty. Firmám vyrábějícím produkty určené pro prodlužování vlasů se podařilo keratin napodobit. Polymerní sloučenina, kterou vyvinuli má velmi podobné složení jako přírodní vlasy. Říká se jí běžně keratin, i když označení umělý keratin by bylo přesnější.

Postup prodlužování vlasů keratinem

Při prodloužení vlasů touto metodou dojde k rozehřátí keratinové hmoty pomocí speciálního aplikátoru. Poté se rozpuštěným keratinem nový pramínek přilepí k vlastním vlasům a spoj se upraví před ztvrdnutím do tvaru válečku. Jedná se tedy o metodu s užitím tepla. Spoje nejsou po prodloužení vlasů keratinem téměř vůbec vidět – jsou nejmenší a nejtenší ze všech metod. Je však nutné najít pro tuto metodu nejlepšího odborníka, aby nedošlo k poškození vlasů. Stejně tak je důležité vybrat ten správný keratin. Pokud zvolíme levnější variantu, může nám keratin vlasy poškodit. Často je totiž otázkou, co skutečně tzv. „keratin“ obsahuje. Příměsemi mohou být třeba různá lepidla. Není tedy vhodné zde šetřit.

Výhody:

  • spoje jsou pevné, nošení keratinu je šetrné k Vašim vlasům
  • spoj je lehký a drobný
  • jedná se o nejmenší spoj
  • nejpoužívanější metoda v ČR
  • metodu lze použít opakovaně na stejné vlasy

 

 


Kontakt

Kadeřnictví P!NK

Moravcova 259/9 (bývalý školský úřad, naproti Chlebíčkárny) 2. patro
Kroměříž
767 01


Pro objednání volejte:

+420 773 65 45 85